További információk Elfogad
79% -án a lakossági számláknak veszteség keletkezik, amikor ennél a szolgáltatónál CFD-kkel kereskednek. A CFD összetett eszköz, és a tőkeáttétel miatt a hirtelen veszteség jelentős kockázatával jár. 79% -án a lakossági befektetői számláknak veszteség keletkezik, amikor ennél a szolgáltatónál CFD-kkel kereskednek. Fontolja meg, hogy érti-e a CFD-k működését és hogy megengedheti-e magának a veszteség magas kockázatát. expand_more

Karrier

Admiral Markets befektetési vállalatok, amelyek az Admiral Markets védjegy alatt állnak, és vezető online kereskedési szolgáltatók, amelyek befektetési szolgáltatásokat nyújtanak a Forex és CFD kereskedésre indexek, fémek, energiák, készletek, kötvények és kriptovalutákon.
Az egyik a legdinamikusabb iparágak a bolygóján dolgozunk, és ennek eredményeként folyamatosan alkalmazkodunk, és fejlődünk. Úgy véljük, hogy nincs semmi jobb, mint a legjobbakkal és a legtehetségesebbekkel együtt dolgozni, ezért keresünk mindig a szorgalmas, tehetséges és alkalmas embereket, hogy csatlakozzanak a csapatunkhoz.

Az alábbiakban megtalálhatja az aktuális álláslehetőségeinket, nézd meg a globális pozícióinkat itt!

Nyitott pozíciók:

Marketing/Irodai Asszisztens

6 órás kötetlen munkaidőre keressük leendő Marketing/Irodai asszisztensünket.

Korábbi marketing tapasztalat nem feltétel, azonban fontos, hogy a választott munkatársunk:

  • Kreatív legyen (jó szövegíró, választékos szókinccsel)
  • Érdeklődjön a pénzügy/ tőzsde iránt (a hozzáértés nem előfeltétel)
  • Talpraesett legyen és tudjon önállóan dolgozni
  • Tudjon angolul legalább egy erős közepes/közel emelt szinten
  • Precíz legyen, ne okozzon problémát a rendszerezés

Feladatok:

  • Marketing levelek, promóciós anyagok írása
  • Rendezvényszervezés
  • Irodai adminisztráció
  • Weboldal bizonyos részeinek szerkesztése
  • Kapcsolattartás a különböző online média ügynökségekkel

Leendő munkatársunknak lehetősége van betekinteni egy globális, gyorsan növekvő multinacionális vállalat működésébe. Ha szeretnéd kamatoztatni a kreativitásod, szeretnél értékes tapasztalatot szerezni a rendezvényszervezésben és a marketing területén, jelentkezz az info@admiralmarkets.hu e-mail címen!