Karrier

Admiral Markets befektetési vállalatok, amelyek az Admiral Markets védjegy alatt állnak, és vezető online kereskedési szolgáltatók, amelyek befektetési szolgáltatásokat nyújtanak a Forex és CFD kereskedésre indexek, fémek, energiák, készletek, kötvények és kriptovalutákon.
Az egyik a legdinamikusabb iparágak a bolygóján dolgozunk, és ennek eredményeként folyamatosan alkalmazkodunk, és fejlődünk. Úgy véljük, hogy nincs semmi jobb, mint a legjobbakkal és a legtehetségesebbekkel együtt dolgozni, ezért keresünk mindig a szorgalmas, tehetséges és alkalmas embereket, hogy csatlakozzanak a csapatunkhoz.

Az alábbiakban megtalálhatja az aktuális álláslehetőségeinket, nézd meg a globális pozícióinkat itt!

Nyitott pozíciók:

Értékesítési gyakornok

Munkakör leírása:

Erre a pozícióra olyan embereket várok, akik fiatalok és terheltetőek. Lesznek napok, amikor eléggé egyhangú és monoton dolgokat kell csinálni, de ezzel megtanulhatod egy Online Forex brókercég működésének alapjait.

Angol nyelvtudás nélkül, kérlek ne je

Összes megtekintése

Értékesítési specialista

Csapatunkat bővíteni szeretnénk májusban egy tapasztalt értékesítési specialistával. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az info@admiralmarkets.hu e-mailen.

Elvárások:

- Angol nyelvtudás használata a gyakorlatban.

- Pénzügyben jártas, lehetőleg részvények, kötvények,

Kockázati figyelmeztetés

A CFD összetett eszköz, és a tőkeáttétel miatt a hirtelen veszteség jelentős kockázatával jár. 83% -án a lakossági befektetői számláknak veszteség keletkezik, amikor ennél a szolgáltatónál CFD-kkel kereskednek. Fontolja meg, hogy érti-e a CFD-k működését és hogy megengedheti-e magának a veszteség magas kockázatát.