Karrier

Az Admiral Markets UK Ltd Európa-szerte nyújt FX és CFD kereskedési szolgáltatásokat. Az ügyfeleinket professzionális deviza és részvény CFD kereskedési oktatásban részesítjük, illetve kereskedési lehetőséget biztosítunk a MetaTrader multifunkcionális kereskedési platform által.

Egy dinamikus üzletág részeként mindig keressük a csapatunkba illő leendő tagokat.

Nyitott pozíciók:

Értékesítési gyakornok

Munkakör leírása:

Erre a pozícióra olyan embereket várok, akik fiatalok és terheltetőek. Lesznek napok, amikor eléggé egyhangú és monoton dolgokat kell csinálni, de ezzel megtanulhatod egy Online Forex brókercég működésének alapjait.

Angol nyelvtudás nélkül, kérlek ne jelentkezz. Az a lényeg, hogy tudj kommunikálni angolul és nem az, hogy milyen vizsgád...

Összes megtekintése

Értékesítési specialista

Csapatunkat bővíteni szeretnénk májusban egy tapasztalt értékesítési specialistával. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az info@admiralmarkets.hu e-mailen.

Elvárások:

- Angol nyelvtudás használata a gyakorlatban.

- Pénzügyben jártas, lehetőleg részvények, kötvények, Forex területeken.

- Min 3 éves értékesítés valamelyik banknál, brókernél, Forex cégnél ha lehetséges.

- Pro-aktivitás, Hunter hozzáállás a munkához. Ne igényeljen...